Panama & Kolombiya Turu


6 Gece / 7 Gün
€ 2199.00
'den Başlayan Fiyatlarla
Not: Yukarıda verilen fiyatlar iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında konaklamalarda geçerlidir.

Bize Ulaşın

0362 230 34 34 Pzt - Cmt : 09:00 - 19:00

PANAMA & KOLOMBİYA TURU
Air France Hava Yolları İle
6 Gece - 7 Gün
Panama (1) - Cartegena(3) - Bogota (2)
Vizesiz
Tüm Ekstra Turlar Dâhil
Panama Şehir Turu, Panama Kanalı, Cartegena Şehir Turu, Rosario Adası, Bogota Kahve Çiftliği, Bogota Şehir Turu

1. GÜN:

İSTANBUL - PARİS - PANAMA
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde saat 02.00’de buluşma. Bagaj, pasaport ve biniş işlemlerinden sonra, saat 05.05’te Air France HY’nin AF391 sefer sayılı uçağı ile Paris’e hareket. Yerel saat ile 06:50’de varışın ardından yapacağımız aktarmanın ardından Air France HY’nin AF474 sefer sayılı uçağı ile Panama’ya uçuş. Yerel saat ile 19.20’de Panama’ya varış. Varışımıza istinaden havalimanından ayrılıyor ve otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

2. GÜN:

PANAMA - CARTEGENA
Kahvaltının ardından rehberimizin belirlediği saatte panoramik şehir turumuz için hareket ediyoruz. Ülkenin eski başkentinin bulunduğu yerde eski Panama şehrinin kalıntılarını göreceğiz. Panama; 1800’lü yıllara kadar İspanyol kolonisi olarak varlığını sürdürmüş devamında Kolombiya ile birleşmiştir. Sonrasında Amerika’dan aldığı destek ile bağımsızlığını ilan etmiş fakat bunun karşılığında turumuzun devamında ziyaret edeceğimiz Panama Kanalı’nın kontrolünü tamamen Amerika’ya bırakmıştır. 1900’lü yılların ortalarına gelindiğinde Panama yönetimi Panama Kanalı’nın kontrolü ve bu bölgedeki bayrak kullanımının ihlali göz önünde bulunarak kanlı bir ayaklanma çıkarmış ve Panama Kanalı’nın kontrolünü tekrar eline almıştır. Bu süreç Amerika’nın dönemsel müdahaleleri ile kanalın kontrolünün tamamen Panama Hükümeti’nin olması 1989 yılını bulmuştur. Kanal gezimizin bitiminde Cartegena’ya olacak yolculuğumuz için havalimanına transfer oluyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından yerel hava yolları ile seyatimiz başlıyor. Cartegena’ya varışımızın ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır.
Para Birimleri : Kolombiya, Kolombiya Pesosu, ABD Doları

3. GÜN:

CARTEGENA
Kahvaltının ardından rehberimizin belirlediği saatte panoramik şehir turu için otelimizden ayrılıyoruz. İlk durağımız Bocagrande Castillogrande’de askeri mühendisliğin en önemli eserlerini görüyoruz. Yolculuğumuz Castillo de San Felipe’ye kadar devam edecek. Gezimizin devamında San Pedro Claver Kilisesi ziyaret duraklarımızdan İspanyol koloni mimarisi örneklerinden olan evlerin sokaklarında yapacağımız yürüyüşle şirin meydanlara varıyoruz. Evlerin balkonlarını süsleyen çiçeklerle bu mimari şöleni fotoğraflayabilirsiniz. Tur bitimi otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır.
Para Birimleri : Kolombiya, Kolombiya Pesosu, ABD Doları

4. GÜN:

CARTEGENA - ROSARIO ADALARI
Kahvaltının ardından otelimizin lobisinde rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve tüm gün sürecek Rosario Adası gezimiz için bot limanına transfer. Adaya varışımızın ardından öğle yemeği ve denizin keyfini çıkarmak için serbest zaman. Rehberimizin dönüş için belirlediği saatte buluşma ve dönüş yolculuğu. Geceleme otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır.
Para Birimleri : Kolombiya, Kolombiya Pesosu, ABD Doları

5. GÜN:

CARTEGENA - BOGOTA
Kahvaltının ardından otelimizin lobisinde rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma Bogoto’ya gerçekleştireceğimiz uçuşumuz için havalimanına transfer oluyoruz. Varışımıza istinaden otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır.
Para Birimleri : Kolombiya, Kolombiya Pesosu, ABD Doları

6. GÜN:

BOGOTA
Sabah kahvaltısının ardından, Bogota’nın günay batısındaki kasabası Fusagasugá’ya hareket ediyoruz. Yüzyıldan fazla tarihe sahip kahve kültürünün ham maddesi Kahve ağalarının dikimi ve Dünya’yı etkisi altına almış muhteşem kokusuyla bardaklarımızı dolduran kahvenin serüvenini öğreneceğiz. Yol boyunca coğrafi konumuna özgü bitki örtüsünün doğal güzelliklerinin tadını çıkarıyoruz. Akşamüzeri Bogota’ya dönüş ve geceleme otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır.
Para Birimleri : Kolombiya, Kolombiya Pesosu, ABD Doları

7. GÜN:

BOGOTA - PARİS
Sabah kahvaltısının ardından panoramik Bogota şehir turumuz için hareket ediyoruz. Sokaklarında koloni ve cumhuriyet kültür izini deneyimleyeceğiz. Banco de Republica sanat müzesi ziyareti ardından Botero Müzesi seyahati sonrasındaki durağımız ülkenin en büyük meydani Bolivar Meydanı’na hareket ediyoruz. Yürüyerek devam edeceğimiz meydan gezimizde Palacio de San Carlos, Casa de Narino, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Catedral Primada ve National Capitol , Lievana Palace göreceğimiz yerler arasında. Gezimiz sonrası Kolombiya’nın ve dünyanın en önemli müzelerinden Altın müzesi ile gezimiz devam ediyor. Müzede Kolombiya kuyum örneklerini ve altın eserleri göreceğiz. Gezimizi Monserrate tepesine çıkacağımız teleferik noktasında devam ediyor. Monserrate gezimizde yeşil doğasını muhteşem manzaranın keyfine varacaksınız. Bogota dünyanın en yüksek rakıma sahip ülkelerinden biri olmakla beraber şehrin en yüksek noktalarından birine yaptığımız ziyaretimizi tamamlayıp gezimizi sonlandırıyoruz. Geceleme otelimizde.
Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanı transferimiz için buluşuyoruz. Air France HY’nin AF423 sefer sayılı uçağı ile 00.05’te Paris’e hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.
Not: Altın Müzesi; pazartesi günü, Botero Müzesi Salı günü kapalıdır. Cerro de Monserrate Pazar günleri kapalıdır. Bu günlere denk gelen günlerimizde müze girişleri yapılamayacaktır. Cerro Monserrate alternatifi Casa Quinta de Bolivar Müzesidir.

8. GÜN:

PARİS - İSTANBUL
Yerel saat ile 16:25’de Paris’e varışımızın ardından yapacağımız aktarmadan sonra Air France HY’nin AF1390 sefer sayılı uçağı ile 22.40’ta İstanbul’a hareket. Sabaha karşı İstanbul’a varış ve gezimizin sonu.

 

ARA UÇUŞ DETAYLARI
● Panama – Cartagena Yerel Havayolları ile 21:35 20:33
● Cartagena – Bogota Yerel Hava Yolları ile 14:29 16:00
* Örnek uçuş saatleri olup, kesin uçuş detayları tur hareketinden 48 saat öncesinde bildirilecektir.

 

OTELLER
PANAMA Hotel Golden Tower 4* vb.
CARTAGENA Hotel Holiday Express Bocagrande 4* vb.
BOGOTA Hotel Suite Jones 4* vb.

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
* İstanbul – Paris – Panama/ Bogota-Paris - İstanbul Arası Air France Havayolları ile Ekonomi Sınıf Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
* Panoramik Panama, Cartagena, Bogota şehir turu
* Rosario Adası turu
* Panama’da 1 , Categena’da 3 , Bogoto’da 2 gece oda kahvaltı konaklama
* Türkçe Rehberlik Hizmeti
* Havalimanı vergisi

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
* Yurtdışı Çıkış Harç Pulu
* Öğle ve Akşam Yemekleri
* Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar
* TURUMUZUN YEREL SERVISLER, REHBER ve KAPTANLAR İÇİN BAHŞİŞLERİ Kişi Başı 60 Euro dur. Bu ücret turun 1. günü rehber tarafından toplanır.

Tur Hareket Tarihi : Ocak - 2021Göster
Tur Hareket Tarihi : Mayıs - 2021Göster
Tur Hareket Tarihi : Temmuz - 2021Göster
Tur Hareket Tarihi : Ekim - 2021Göster

 1. Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
 2. Hepsiturda tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve Hepsiturda tarafından garanti edilemez.
 3. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
 4. Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.
 5. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.
 6. Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Programda dahil olmadığı belirtilmeyen tüm turlarda, bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.
 7. Hepsiturda zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
 8. Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, Hepsiturda’in herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.
 9. Hepsiturda hava yolu ile misafir arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.  
 10. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 11. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. Hepsiturda, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Misafir uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.
 12. Tur ile ilgili kesin bilgiler (uçuş saati, uçak biletleri, otel isimleri, rehber bilgisi, havaalanı buluşma saati) 48 saat kala acente tarafından misafirlere iletilecektir.
 13. Türk Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilebilmektedir. Diğer havayollarında farklı kurallar uygulanmaktadır.
 14. Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
 15. Tura katılım için havaalanında zamanın bulunmayan, rehber ile iletişim kurmayan ya da belirtilen uçağa binmeyen/kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 16. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; Hepsiturda gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; Hepsiturda’ dan alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu Hepsiturda’ dan bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin Hepsiturda tarafından iptal edilmesi durumunda Hepsiturda’den herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, Hepsiturda sorumlu tutulamaz.
 17. Yurtiçi ve yurtdışı paket turlarda, tüketicinin rezervasyonu/sözleşmeyi hizmetin başlamasına 30 gün kalaya kadar feshetmesi halinde, ödenmesi zorunlu olan vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere ödediği rezervasyon bedelinin tamamı kendisine iade edilir. Ancak yurtdışı seyahatlerinde vize alınmış ise vize bedeli iade edilmez. Gezi başlangıç tarihine 29 günden az kalması durumunda tur ücretinin %50’si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. Tüketici tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri iptal hükmünde olup ilgili maddelerde belirtilen süreler dikkate alınarak tüketici tarafından yazılı olarak bildirilecektir. İptal sigortası yapılan rezervasyonlar için belirtilen durumlarda, tüketicilerin sigorta kapsamında bulunan maddi zararı, ilgili sigorta şirketinden talep edilecektir. Hepsiturda ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.
 18. Hepsiturda misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı konumunda olup herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme veya ret verme hakkına sahiptir. Şahsi vize başvurularında Hepsiturda’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 19. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz evrak listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir.
 20. Gidilecek tur bakımından mevcut vizesi olan ya da Hepsiturda aracılığı ile herhangi bir vize başvurusu yapmayacak olan misafirlerimizin pasaportlarının da seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.
 21. Gümrük geçişlerinde, sınır kapılarında, pasaportunuza giriş - çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.
 22. Vize alınmış olması/yeşil pasaport gibi vize gerektirmeyen özel nitelikli pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan Hepsiturda sorumlu değildir, sorumluluk misafire aittir.
 23. Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan Hepsiturda sorumlu olmayacaktır.
 24. 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
 25. Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, ya da hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Hepsiturda sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 26. Rehber, turun içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
 27. Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu misafirler ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

ÖNEMLİ BİLGİLER

Not : Çocuk kategorisi 0-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 22.09.2023 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

İptal İade Şartları

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 2 gün öncesine kadar hepsiturda.com’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda hepsiturda.com misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir.
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur.
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır.
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya hepsiturda.com sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, hepsiturda.com sorumlu değildir.

 • hepsiturda İŞTİRAKLERİ
 • hepsitransfer
 • hepsigezide
 • hepsimice
 • hepsivize