Adenya Hotel Resort & Spa


Antalya / Alanya / Türkler
Herşey Dahil
0-2 Yaş Ücretsiz
72 SAAT'E KADAR İPTAL & GÜVENCE SİGORTASI
Not: Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmetler dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.

Bize Ulaşın

0362 230 34 34 Pzt - Cmt : 09:00 - 19:00

Alanya Türkler mevkiinde bulunan Adenya Hotel’de yılın en güzel zamanlarını geçirebilirsiniz. Akdeniz kıyılarının en güzel koylarından birinde size ayrılmış en özel köşede sevdikleriniz ile bir tatil geçireceksiniz.

Antalya’ya 115 km, Alanya’ya 22 km, hava alanına 60 km ve şehir merkezine 6 km uzaklıkta olan otelin 1 km uzunluğunda sahili bulunmaktadır. Her şey dahil sistem ile çalışan Adenya’da sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfe satılmaktadır. Denize sıfır konumlanmış olan otelde aileniz ile ya da balayı için mükemmel bir tatil planlayabilir, tamamen tesisi içerisinde eğlence seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Standart oda, Aile odası, Royal Deluxe odası, Deluxe oda, Serenity suit, Superior suit, Select oda ve Kral dairesi seçenekleri ile her zaman ki konforu, lüks dokunuşları ve sizi en iyi şekilde ağırlayacak en başarılı sunumları Adenya Hotel’de bulacaksınız.

Denize sıfır konumlu tesisin bay ve bayan ayrı olmak üzere özel beyaz mısır kumu plajı ve 2 adet iskelesi bulunmaktadır.

STANDART PAKET (ÜCRETSİZ) 
1 gün odaya kahvaltı, meyve tabağı, Türk tatlı tabağı,1 kez A la carte restaurantta akşam yemeği, özel balayı süslemesi, 1 adet balayı fotoğrafı

KING PAKET (250 EURO) 
1 gün odaya kahvaltı, meyve tabağı, Türk tatlı tabağı,1 kez A la carte restaurantta akşam yemeği, gül demeti, kuruyemiş,cips, pasta, çikolata, minibar( hergün), çiftlerin herbirine köpük masajı, balayı fotoğraf paketlerinde % 50 indirim, özel balayı süslemesi,gün batımında deniz kenarında özel akşam yemeği, 1 gün bungalow, 30 dk. aile hamamı.

YILDÖNÜMÜ PAKETİ (90 EURO)
1 gün odaya kahvaltı, meyve tabağı, Türk tatlı tabağı,1 kez A la carte restaurantta akşam yemeği, gül demeti, kuruyemiş,cips,çikolata, minibar( hergün),özel balayı süslemesi, 1 adet balayı fotoğrafı.

SILVER PAKET (50 EURO)
1 gün odaya kahvaltı, meyve tabağı, Türk tatlı tabağı,1 kez A la carte restaurantta akşam yemeği, gül demeti, kuruyemiş,cips, kalp şeklinde pasta, çikolata, özel balayı süslemesi, 1 adet balayı fotoğrafı

GOLD PAKET (110 EURO)
1 gün odaya kahvaltı, meyve tabağı, Türk tatlı tabağı,1 kez A la carte restaurantta akşam yemeği, gül demeti, kuruyemiş,cips,çikolata, minibar( hergün),özel balayı süslemesi, 2 adet balayı fotoğrafı, 1 gün bungalow, aile hamamında % 50 indirim.

*Fiyatlar kişi başı olarak belirtilmiştir.
*Ücretsiz balayı paketinde misafirler, giriş tarihinden önceki 15 gün içerisinde evlenmiş olup, evlilik cüzdanları ile belgelendirmeleri gerekmektedir. Türk Kahvesi özel sunum eşliğinde ücretli olacaktır.

Alkolsüz Her Şey Dahil

Geçerli konsept saatlerinde: Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler, gün içerisinde snack, ikramlar ve çay saati, tesisin belirlemiş olduğu alkolsüz içecekler servis edilir. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir.

Gündüz Aktiviteleri 
• Club Dansları
• Havuz Oyunları
• Havuz Partileri
• Palyaço Gösterileri

Akşam Programları
• Tennure gösterisi
• Kafkas dans grubu
• Mini disko
• Modern dans ekibi
• Ateş şovlar
• Jonglor
• Sihirbaz
• Türk halk müziği ekibi
• Türk sanat müziği ekibi
• Türk pop müziği ekibi
• Skeç-tiyatro gösterileri
• Beach partiler
• Birbirinden eğlenceli yarışmalar
• Gece saat 00:00´da disko, bayanlar matinasında sürpriz oryantal şovlar

**Disko haftanın 4 günü bayanlara, 3 günü ailelere hizmet vermektedir.

Tesiste çocuk oyun parkı, bebek telsizi (ücretli), çocuk havuzu ve 4-12 yaş çocuklar için 09.00-17.00 saatleri arasında aktif mini kulüp bulunmaktadır.

Özellik Ücretsiz Ücretli Notlar
Hava Alanına Uzaklığı - - (65,00 km) Gazipaşa Havaalanı
Şehir Merkezine Uzaklığı - - (6,00 km) Konaklı
Denize Uzaklığı - - (0,00 m)


ÖNEMLİ BİLGİLER

Adenya Hotel Resort & Spa odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlıyor. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı ise mevsim koşullarına bağlı.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi biri otelden erken ayrılırsa ücret iadesi yapılmaz.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya hepsiturda.com sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, hepsiturda.com sorumlu değildir.

  • hepsiturda İŞTİRAKLERİ
  • hepsitransfer
  • hepsigezide
  • hepsimice
  • hepsivize