Armas Luxury Resort & Villas


Antalya / Kemer
Ultra Herşey Dahil
0-2 Yaş Ücretsiz
72 SAAT'E KADAR İPTAL & GÜVENCE SİGORTASI
Not: Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmetler dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.

Bize Ulaşın

0362 230 34 34 Pzt - Cmt : 09:00 - 19:00

Antalya, Kemer’de en eğlenceli tatil için Avantgarde Hotel & Resort sizi bekliyor.

Ultra her şey dahil hizmet sunan Armas Luxury Resort & Villas’te sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfedir. Ara öğüne ve içecek servisi tesiste gün boyu devam etmektedir. Denize sıfır konumlu tesiste kum-çakıl plajı bulunmaktadır. Tesiste çocuk animasyonu, su sporları, çocuk havuzu, spa, hamam, sauna, masaj olanakları, bilardo, bowling, animasyon ve internet hizmetleri sunulmaktadır.

Armas Luxury Resort & Villas; Antalya Havalimanı’na 45 km, Kemer merkeze 9 km ve Kemer Otogarı’na 11,8 km uzaklıkta yer almaktadır.

Plajda şezlong ve şemsiyeler ,plaj havlusu ücretsiz olarak hizmete sunulmuştur.
Denize sıfır konumlu tesiste kum-çakıl plajı vardır.

♥ VIP check-in ve odalarına kadar eşlik etme, girişte ikramlı karşılama
♥ Kalp şeklinde kırmızı iki kişilik pasta (odaya- giriş günü)
♥ Şefin özel kalpli çikolatası (odaya – giriş günü)
♥ İkram tabağı (odaya – giriş günü veya 2.gün)
♥ Köpüklü Şarap (odaya – giriş günü)
♥ Özel süslenmiş sürpriz VIP Set-up balayı odası
♥ Odaya sabah kahvaltısı (odaya – ilk gün sabahı)
♥ Odaya günlük gazete servisi (her gün)
♥ A’la carte akşam yemeklerinde rezervasyon önceliği (her gün)
♥ 1 adet romantik A’la carte akşam yemeği ücretsiz
♥ Evlilik ağacı (uygun bir yere çiftin adına çam veya benzeri ağaç) dikilir.
♥ 2 adet fotoğraf hediye “Vogue Balayı Hatırası”
♥ Çiftin bir sonraki konaklamalarında konaklamada özel indirim (%10)
♥ SPA’da indirim (%15)

Bu tesiste %10 balayı indirimi uygulanmaktadır. Bu indirim erken rezervasyon indirimleri ile birlikte kullanılmamaktadır.

Ultra Her Şey Dahil

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesisin belirlediği konsept dahilindeki bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz sunulmaktadır.
Belirtilen hizmetler dışındaki tüm hizmetler ekstra ücretlidir.

07:00 - 10:30 Kahvaltı
12:30 - 14:30 Öğle Yemeği
12:00 - 16:00 Snack
19:00 - 21:30 Akşam Yemeği
19:00 - 21:30 Çay Saati
00:30 - 02:00 Gözleme&Pide
00:30 - 02:00 Gece Büfesi

Her misafirimiz girişte VIP olarak karşılanır.
Karşılama ikramı içecek (şerbet) ve yazın soğuk havlu servisi verilir.

Özellik Ücretsiz Ücretli Notlar
Hava Alanına Uzaklığı - - (45,00 km) Antalya Havalimanı
Şehir Merkezine Uzaklığı - - (9,00 km) Kemer
Sahil Uzunluğu - - (700,00 m)
Otogara Uzaklığı - - (11,80 km) Kemer Otogarı
Denize Uzaklığı - - (0,00 m)


ÖNEMLİ BİLGİLER

Armas Luxury Resort & Villas odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlıyor. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı ise mevsim koşullarına bağlı.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi biri otelden erken ayrılırsa ücret iadesi yapılmaz.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya hepsiturda.com sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, hepsiturda.com sorumlu değildir.

  • hepsiturda İŞTİRAKLERİ
  • hepsitransfer
  • hepsigezide
  • hepsimice
  • hepsivize