Delphin İmperial Lara


Antalya / Lara
Ultra Herşey Dahil
0-2 Yaş Ücretsiz
72 SAAT'E KADAR İPTAL & GÜVENCE SİGORTASI
Not: Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmetler dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.

Bize Ulaşın

0362 230 34 34 Pzt - Cmt : 09:00 - 19:00

Delphin İmperial  hem gösterişli mimarisi hem de kusursuz hizmeti ile kusursuz bir Lara tatili için sizleri bekliyor. Delphin İmperial Lara göz alıcı bir oteldir. Sahili, havuzları ve oda tasarımları ile dikkat çeker. 

Delphin İmperial Lara, denize sıfır konumlanmış olup, havaalanına 10 km, şehir merkezine 15 km uzaklıktadır. 54.000 m2’lik alanda konuklarını en iyi şekilde ağırlayan Delphin İmperial Lara'da sabah, öğle ve akşam açık büfe hizmet sunularak ultra herşey dahil sistem uygulanmaktadır.

Delphin İmperial Lara oda seçenekleri arasında; Superior Oda Kara Tarafı, Superior Oda Deniz Tarafı, Junior Suite Deniz Tarafı, Suite Deniz Tarafı, Lagoon Oda Deniz Tarafı, Aile Odası, Deniz Manzaralı Bağlantılı Oda bulunmaktadır.

Tesisin özel kum plaj alanı ve iskelesi bulunmaktadır.

♥ Konaklama öncesi çiftlerin birbirinden habersiz telefonla aranarak özel isteklerinin sorulması
♥ Odaya canlı çiçek
♥ Özel oda süslemesi
♥ Doldurulmuş çiçeklerle süslenmiş jakuzi (Suite odalar için)
♥ İstenilen bir sabah odaya kahvaltı
♥ Her gün odaya gazete servisi
♥ Guest Relation irtibatıyla mevsimine göre a la carte veya gazebo da bir akşam yemeği
♥ Odaya hediye ve hatıra için Delphin çantası içinde t-shirt ve Delphin kupası
♥ Şampanya
♥ Etejerde çerez, tatlı tabağı
♥ Girişte odaya VIP meyve tabağı

Balayı konsepti konaklama tarihinden maksimum 1 ay önce evlenen çiftler için geçerlidir. Evlilik cüzdan ibrazı gerekir.

Ultra Her Şey Dahil

Sabah, Öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesisin belirlediği konsept dahilinde ki bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz sunulmaktadır. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir.

Tesislerde verilen Ultra Her Şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğlen yemeği ile son bulur.

07:00 - 10:00 : Kahvaltı
10:00 - 11:00 : Geç Kahvaltı
12:00 - 17:00 : Gözleme
12:30 - 14:30 : Öğle Yemeği
12:30 - 15:00 : Aperatif Büfe
12:30 - 15:30 : Tost-Pasta
16:30 - 17:30 : Kahve-Kurabiye
15:30 - 17:00 : Waffle-Kumpir
19:00 - 21:30 : Akşam Yemeği
22:00 - 06:00 : Gece Yemeği

Barlar
06:00 - 01:00 : Tulip Lobby Bar
10:00 - 17:00 : Indoor Pool Bar
20:00 - 01:00 : GQ Puro Bar
23:00 - 02:00 : Gece Kulübü

*Minibar günlük olarak yenilenir.

Soft animasyon, bazı günler canlı müzik, internet-cafe, bilgisayar oyunları, oyun salonu olanakları bulunmaktadır.

Mini kulüpte 4-12 yaş arası çocuklar için Almanca, İngilizce, Rusça ve Türkçe konuşan animatörler bulunmaktadır. Oyun bahçesi (hava durumuna bağlı), çocuk sineması da küçük misafirlerin hizmetindedir. Tesisten bebek arabası depozito karşılığı alınabilir.

Özellik Ücretsiz Ücretli Notlar
Şehir Merkezine Uzaklığı - - (15,00 km) Antalya
Kurulu Alan - - (54000,00 M2)
Denize Uzaklığı - - (0,00 m)
Hava Alanına Uzaklığı - - (10,00 km) Antalya Havalimanı


ÖNEMLİ BİLGİLER

Delphin İmperial Lara odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlıyor. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı ise mevsim koşullarına bağlı.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi biri otelden erken ayrılırsa ücret iadesi yapılmaz.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya hepsiturda.com sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, hepsiturda.com sorumlu değildir.

  • hepsiturda İŞTİRAKLERİ
  • hepsitransfer
  • hepsigezide
  • hepsimice
  • hepsivize