Tatile çıkmak isteyenler için her zaman merak edilen bir konudur resmi tatiller. Bayram ne zaman, sömestir tatili ne zaman, yılbaşı ne zaman gibi sorular sorulur ve harıl harıl tatil günleri için önceden plan yapılmaya ve resmi tatillere özel fırsatlar değerlendirerek ucuz tatil organize edilmeye çalışılır. Önemli ve özel günler arasında yer alan tatil günleri bu nedenle 2021 yılında tatilini planlayacaklar için şimdiden takvimlere not edildi bile. 2021 yılı içerisindeki resmi tatiller herkese ve her bütçeye uygun tatil fırsatları ve birbirinden güzel alternatiflerle sizi bekliyor. İşte 2021 tatil fırsatlarını yakalayarak hayalinizdeki tatili yapmanız için 2021 resmi tatilleri..

Yılbaşı Tatili Yılbaşı Tatili
1 Ocak Cuma
3 Gün Tatil
3 Ocak Pazar
Resmi Tatil 1 Gün Haftasonu 2 Gün
23 Nisan Tatili Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
23 Nisan Cuma
3 Gün Tatil
25 Nisan Pazar
Resmi Tatil 1 Gün Haftasonu 2 Gün
1 Mayıs Tatili Emek ve Dayanışma Günü
01 Mayıs Cumartesi
2 Gün Tatil
2 Mayıs Pazar
Resmi Tatil 1 Gün Haftasonu 1 Gün
Ramazan Bayramı Tatili Ramazan Bayramı
12 Mayıs Çarşamba
5 Gün Tatil
16 Mayıs Pazar
Resmi Tatil 4 Gün Haftasonu 1 Gün
19 Mayıs Tatili Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
19 Mayıs Çarşamba
5 Gün Tatil
23 Mayıs Pazar
Resmi Tatil 1 Gün Ek İzin 2 Gün
15 Temmuz Tatili Demokrasi ve Milli Birlik Günü
15 Temmuz Perşembe
4 Gün Tatil
18 Temmuz Pazar
Resmi Tatil 1 Gün Ek İzin 1 Gün Haftasonu 2 Gün
Kurban Bayramı Tatili Kurban Bayramı
19 Temmuz Pazartesi
7 Gün Tatil
25 Temmuz Pazar
Resmi Tatil 5 Gün Haftasonu 2 Gün
30 Ağustos Tatili Zafer Bayramı
27 Ağustos Cuma
4 Gün Tatil
30 Ağustos Pazartesi
Resmi Tatil 1 Gün Haftasonu 2 Gün Ek İzin 1 Gün
29 Ekim Tatili Cumhuriyet Bayramı
29 Ekim Cuma
3 Gün Tatil
31 Ekim Pazar
Resmi Tatil 1 Gün Haftasonu 2 Gün

Resmi Tatiller

2021 tatil günleri tatil planları yapacaklar için önemli bir yer tutuyor. 2021 resmi tatiller yeni seyahatlere, yeni rotalara ve yeni keşiflere yelken açmanız için avantaj yaratıyor. Resmi tatiller, başta çalışan kesim olmak üzere herkes için tatil fırsatları yaratıyor. Resmi tatil günleri ile ister hiç izin almadan tatil planları yapın, isterseniz de ek izinlerle resmi tatilleri birleştirerek tatilinizi uzatın. 2021 yılında, her mevsim keyifli ve ekonomik tatiller sizi bekliyor. Türkiye’yi baştanbaşa keşfedeceğiniz, Avrupa’dan Asya’ya farklı kıtaları ziyaret edebileceğiniz, gemi ile maviliklere seyir alacağınız 2021 yılında, resmi tatilleri unutulmaz kılmak için hepsiturda’da binlerce seçenek yer alıyor. 2021 tatil günlerinde ister yurt dışı turları ile dünyayı gezin, ister kültür turları ile Anadolu’nun değerlerini keşfedin, ister birbirinden kaliteli otellerde konaklayın, ister yeni deneyimler kazanın… 2021 resmi tatiller ile düşlediğiniz tatili hepsiturda'nın size özel kampanyaları ile ekonomik fiyatlara yapmanız mümkündür. Resmi tatiller önceden belli olan tatil günleri olduğu için planınızı kolayca yapabilir ve erken rezervasyon fırsatları ile ekonomik bir tatil organize edebilirsiniz. Böylece dilediğiniz otelde ya da turda, dilediğiniz destinasyonda resmi tatilleri ekonomik, keyifli, unutulmaz ve ayrıcalıklı bir tatil fırsatına dönüştürebilirsiniz.

1 Ocak Yılbaşı Tatili - Cuma

Yeni yıl, 2021 yılında perşembeyi cumaya bağlayan gece karşılanacak. Yeni yılı tatille değerlendirmek isteyen misafirlerimiz, 1 gün ek izin alarak 4 günlük bir tatile çıkabilir. Peki yılbaşı tatilinde nereye gitmek isterdiniz? Mesela Avrupa’nın noel pazarlarını bu yılbaşında keşfetmek istemez misiniz? Ya da kuzey ışıklarını izlemek için Finlandiya’ya gitmeyi düşünmez misiniz? 2021 yılbaşı tatilinde nereye gitmek isterseniz uygun fiyatlarla tatil planınızı yapabilirsiniz. hepsiturda’nın yılbaşı fırsatlarını değerlendirerek yurt dışında, yurt içinde yılbaşı tatilinizi yapabilir, yeni yılı büyük bir coşkuyla karşılayabilirsiniz.

23 Nisan Tatili - Cuma

Resmi tatil günleri arasında yer alan 23 Nisan tatili 2021 yılında cuma gününe denk geliyor. Eğer çalışıyorsanız şimdiden perşembe gününe ek izin alarak 4 günlük tatilinizi planlayabilirsiniz. Tatil için oldukça keyifli bir ay olan nisan ayında ister ailenizle, ister arkadaşlarınızla, ister sevdiğinizle birlikte tatile çıkabilirsiniz. Ailece tatile çıkacak misafirlerimiz hepsiturda’nın 23 Nisan’a özel keşiflerine göz atabilirler. Gelenekleri, kültürleri, tarihi yerinde deneyimleyerek öğrenebilecekleri için 23 Nisan tatiline çocuğunuzla birlikte çıkmalısınız. 23 Nisan tatilinde gideceğiniz yerler çocuğunuzda sorumluluk duygusunu artıracak, ona çevre bilincini aşılayacak, eşit ve anlayışlı olmayı öğretecek, hayal gücünü geliştirecek. Çocuğunuzla ilham veren seyahatler için 23 Nisan tatilinizde nereye gideceğinizi planlamaya başlayın deriz.

1 Mayıs Tatili - Cumartesi

1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü olan İşçi Bayramı resmi tatil günleri içerisinde yer alıyor. 2021 senesinde 1 Mayıs tatili cumartesi gününe denk geldiği için cuma gününe 1 günlük ek izin alarak 3 günlük kısa ama keyifli bir tatil yapmanıza olanak tanıyor. Resmi tatil olan 1 Mayıs’ta kültür turları yapabilir, doğa ile iç içe olabileceğiniz lokasyonlara gidebilirsiniz. 1 Mayıs denildiğinde hemen herkesin olmak istediği yer olan Küba’ya da ek izinlerle gitme fırsatı bulabilirsiniz. 1 Mayıs Küba turları ile renkli insanların, müziğin ve dansın ülkesine seyahat edebilir, bayramı bir festival gibi kutlayabilirsiniz.

Ramazan Bayramı Tatili - Çarşamba

Milli bayramlar haricinde resmi tatil günleri arasında yer alan diğer tatil günleri de dini bayramlar oluyor. Dini bayram tatillerinin hangi güne denk geldiği de bu dönemde tatile çıkacaklar tarafından merak ediliyor. Bu kapsamda 2021 Ramazan Bayramı tatili ne zaman sorusunun cevabı da tatil planlamasında önemli oluyor. 2021 Ramazan Bayramı bu sene de uzun bir tatil imkanı yaratıyor. 2021 Ramazan Bayramı arefe günü 12 Mayıs Çarşamba günü olacak. Ramazan Bayramı'nın birinci günü 13 Mayıs Perşembe oluyor. Ramazan Bayramı ne zaman bitiyor sorusunun cevabı ise 15 Mayıs Cumartesi oluyor ve pazar günü ile birlikte 5 günlük tatil imkanı sunuyor. 2021 Ramazan Bayramı tatilinde vizesiz Balkanlar’ı keşfedebilir ya da kültür turları ile tarihi yolculuklar yapabilirsiniz.

19 Mayıs Tatili - Çarşamba

Resmi tatil günleri arasında yer alan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı bu yıl çarşamba gününe denk geliyor ve keyifli bir tatil fırsatı yaratıyor. 2021 resmi tatil günleri arasında yer alan 19 Mayıs tatili için 2 gün ek izinle 5 günlük keyifli bir plan yapabilmek mümkün. 19 Mayıs’a özel kampanyalar ile hem bayram coşkusunu yaşayın hem de avantajlı tatile merhaba deyin. 19 Mayıs tatilinde Likya Bölgesi’ne gidebilir, mutfağı ile ünlü Gaziantep, Şanlıurfa, Hatay ve Adana’yı ziyaret edebilir ya da Ege’nin saklı köylerini keşfedebilirsiniz.

15 Temmuz Tatili - Perşembe

Demokrasi ve Millî Birlik Günü olarak da bilinen 15 Temmuz, resmi tatil günleri arasında yer alıyor. 15 Temmuz tatili ise bu sene perşembe gününe denk geliyor. 2021 resmi tatil günleri içerisinde yer alan 15 Temmuz tatili için alacağınız 1 günlük ek izinle 4 günlük bir tatil yapabilirsiniz. Yaza denk gelen 15 Temmuz tatilinde gidilecek birçok yer var. İster Bodrum’un muhteşem denizinde serinleyin, ister Akdeniz’in koylarını keşfedin, isterseniz Bozcaada ve Gökçeada’da ada atmosferini yaşayın. Tekne turları, gemi yolculukları, mavi ve yeşil ile iç içe geçen yaz tatili için 15 Temmuz tatili planlarınızda olmalı.

Kurban Bayramı Tatili - Pazartesi

Uzun tatil fırsatları yaratan Kurban Bayramı da 2021 tatil planları takviminde yerini alıyor. Dini bayramlarımız arasında yer alan Kurban Bayramı ne zaman sorusu birçok kişi tarafından merak ediliyor. 2021 Kurban Bayramı arefe günü 19 Temmuz Pazartesi. 2021 Kurban Bayramı'nın birinci günü 20 Temmuz Salı günü oluyor. Kurban Bayramı’nın son günü ise 23 Temmuz Cuma. 2021 Kurban Bayramı tatilinde yaz keyfi için gidilecek çok rota yer alıyor. Haftasonunuda dahil ederek 7 günlük tatil planı yapabilirsiniz. Kazdağları’nın eteklerine gidebilir; Ayvalık, Assos, Edremit’i keşfedebilirsiniz. Ya da İzmir’in popüler tatil yerleri arasında bulunan Çeşme ve Alaçatı’ya gidebilirsiniz.

30 Ağustos Tatili - Pazartesi

30 Ağustos Zafer Bayramı bu yıl pazartesi gününe denk geldiği için 4 günlük tatil fırsatı yaratıyor. Bayram coşkusunu kutlamanız için sizi Türkiye’nin keşfedilecek yerlerine davet ediyor. 2021 resmi tatil günlerinden biri olan 30 Ağustos’ta 4 günlük tur ile ister yakın bölge keşifleri yapın, ister bir doğa otelinde kalın. 30 Ağustos tatili ile yazın güzel zamanlarını bayramın güzelliği ile birleştirin.

29 Ekim Tatili - Cuma

Resmi tatil günleri arasında yer alan 29 Ekim tatilini de 2021 yılında keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Resmi bayramımız olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'mızı kutlayabileceğiniz rotalara gidebilir ya da ek 1 gün izinle 4 günlük tatile çıkarak yurt dışı turlarını değerlendirebilirsiniz. 29 Ekim tatilini değerlendirmek için yurt içinde Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kabrini ziyaret etmek için Anıtkabir’e gidebilir, GAP Bölgesi'ni gezebilir ya da İzmir’de bayram kutlamalarına katılabilirsiniz. 29 Ekim tatilinde yurt dışına gitmeyi düşünen misafirlerimiz için de İtalya, İspanya ve Orta Avrupa turları hem ekonomik hem de keyifli olacaktır.
  • hepsiturda İŞTİRAKLERİ
  • hepsitransfer
  • hepsigezide
  • hepsimice
  • hepsivize