Güney Amerika Gemi Turları
Sizi Arayalım? Telefon numaranızı gönderin, Hepsiturda Tatil Danışmanımız Güney Amerika Gemi Turları için sizi arasın...

Arama kriterlerinize uygun gemi turu bulunamadı.

Yepyeni turlarda buluşana kadar dilediğiniz tesiste Hepsiturda konforuyla konaklayın!

Güney Amerika Gemi Turları Hakkında

Bir federal bölge ve elli eyaletten oluşan Amerika Birleşik Devletleri, en çok ziyaret edilen ülkeler arasında gelmektedir. Kanada ve Meksika arasında yer alan Amerika, Büyük Okyanus ve Atlas Okyanusu boyunca uzanmaktadır. Amerika, oldukça farklı iklimlerin görüldüğü bir ülkedir. Hawaii ve Florida’da tropikal, Alaska’da arktik, Mississippi de yarı bozkır ve diğer bölgelerde çorak iklimin görüldüğü bir ülkedir. Federal Cumhuriyet ile yönetilen bu ülkede pek çok milletten insan bulunmaktadır. Ülke de en çok İngilizce ve İspanyolca konuşulmaktadır. En önemli şehirleri arasında ise New York, Chicago, Atlanta, Los Angelee, Las Vegas ve San Fransisco bulunmaktadır:

Amerika turu kapsamında seçimlerinizi gideceğiniz bölgenin hava durumuna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Amerika vizesi almak için konsolosluğa başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Amerika eyaletleri arasından görmek istediğiniz yerlere göre en uygun olanları seçebileceğiniz Amerika turları seçimlerinizi beklemektedir.

Amerika alışveriş için kusursuz bir seçim olabilir. Gideceğiniz eyaletlerde sizi bekleyen outlet alışveriş markalarını özellikle ziyaret etmeli ne indirim fırsatlarını kesinlikle yakalamalısınız. Dilediğiniz gibi ucuz fiyata burada alışveriş yapabilirsiniz. Diğer yandan Amerika’dan gelirken alabileceğiniz en güzel şeyler arasında Amerika çikolataları bulunmaktadır.

Amerika Gece Hayatı
Eğlenmeyi seven bir ülke olan Amerika’da her tarz eğlence seçeneğini bulmak mümkündür. Keyifli ve farklı hizmet seçeneklerini yakalayabileceğiniz Amerika gece hayatı ile sizi de içine çekecektir.

Amerika Gezilecek Yerler
Amerika turlarının hemen ardından farklı bir rota ile yolunuza devam etmek isterseniz, Hepsiturda tur fırsatları seçimlerinizi beklemektedir. Amerika turunun ardından sınır komşusu olan Meksika ilk tercihiniz olabilir. Meksika turu fırsatlarını değerlendirebilir ya da diğer seçenek olarak boykotun yeni yeni kalktığı Küba turu fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Küba turu ya da Meksika turu seçenekleri sizin için Hepsiturda’da!
  • hepsiturda İŞTİRAKLERİ
  • hepsitransfer
  • hepsigezide
  • hepsimice
  • hepsivize