Arkın Palm Beach Hotel


Kıbrıs / Gazimagosa
Yarım Pansiyon
0-2 Yaş Ücretsiz
72 SAAT'E KADAR İPTAL & GÜVENCE SİGORTASI
Not: Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmetler dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.

Bize Ulaşın

0362 230 34 34 Pzt - Cmt : 09:00 - 19:00

Kıbrıs Magosa otellerinden olan Arkın Palm Beach Hotel, tarihe şahitlik edebileceğiniz manzarası ile sizi konuk edecektir.

Kapalı Maraş bölgesinin hemen yanında yer alan Arkın Palm Beach Hotel, Ercan Havaalanı'na 45 km mesafede ve denize sıfır konumda yer almaktadır. Yarım pansiyon hizmet seçeneği ile sabah ve akşam yemeklerinin açık büfe sunulduğu Kıbrıs oteli sizi bekliyor.

Arkın Palm Beach Hotel bünyesinde standart kara manzaralı oda ve standart deniz manzaralı oda seçenekleri bulunmaktadır. Açık ve kapalı havuzu, toplantı salonu, casinosu, bahçesi, çamaşırhanesi, kütüphanesi, hamam, suna ve masaj hizmetleri ile size en rahat olanı sunmak ister.

Denize sıfır konumlanmış olan tesisin kendine ait plajı bulunmaktadır.

♥ Giriş günü odaya Meyve sepeti ve Şarap ikramı,
♥ Konaklama süresince bir defa isteğe bağlı olarak odaya kahvaltı,
♥ Masaj'da %20 indirim,
♥ Müsaitliğe bağlı olarak bir üst odaya upgrade,
♥ Odaya Bornoz, Terlik,
♥ Müsaitliğe bağlı olarak ücretsiz geç çıkış imkanı(12:00-16:00)

* Minimum 2 gece konaklama şartı bulunmaktadır.
* Bayram, yılbaşı ve özel dönemlerde geçerli değildir.
* Balayı konsepti konaklama tarihinden maksimum 3 ay önce evlenen çiftler için geçerlidir. Evlilik cüzdan ibrazı gerekir.

Yarım Pansiyon

Geçerli konsept saatlerinde: Sabah ve akşam açık büfe yemekler tesisin belirlediği alan ve saatlerde hizmet vermektedir. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm hizmetler ücretlidir.

07:00-11:00 Kahvaltı
19:00-22:30 Akşam Yemeği

Barlar ve Restaurantlar:
Lobb Lounge
Surf Bar
Teras Bar
İskele Restaurant
Cascata Restaurant
Beach Club

Özellik Ücretsiz Ücretli Notlar
Hava Alanına Uzaklığı - - (45,00 km) Ercan Havalimanı
Şehir Merkezine Uzaklığı - - (5,00 km) Gazimağusa
Sahil Uzunluğu - - (250,00 m)
Denize Uzaklığı - - (0,00 m)


ÖNEMLİ BİLGİLER

Arkın Palm Beach Hotel odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlıyor. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı ise mevsim koşullarına bağlı.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi biri otelden erken ayrılırsa ücret iadesi yapılmaz.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya hepsiturda.com sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, hepsiturda.com sorumlu değildir.

  • hepsiturda İŞTİRAKLERİ
  • hepsitransfer
  • hepsigezide
  • hepsimice
  • hepsivize